.

.

EuisdanAA 5M Долго 9mm Внатрешна Кол. Полиолефин Топлина Shrinkable Цевка Жица Заврши Ракав Црна(5 m largo de 9 mm де diámetro внатрешни работи. Манга де envoltura де alambre де tubo termocontraíble де poliolef

EuisdanAA 5M Долго 9mm Внатрешна Кол. Полиолефин Топлина Shrinkable Цевка Жица Заврши Ракав Црна(5 m largo de

DEN 240.00
Количината на стоката

(. (.Euisdan AA 5 M Долго 9mm Внатрешна Кол.Полиолефин Топлина Shrinkable Цевка Жица Заврши Ракав Black Suitable за различни електрична изолација и поврзувачи на кабли и конектори и широко се применува за поврзување или на крајот-ракување, електрична жица, изолација и искористување на електрична жица, корозија-доказ за метални прачки или цевки, и антена заштита.Многу тенок ѕид цевки добра заштита за температура чувствителни компоненти.Ниска се намали temp ја подобрува ефикасноста на производството.Брз, сигурен, безбеден начин да се заврши жици harnesses.Пламен Retardant Ниво : V-W-1.Опис на Spanish5 м largo de 9 mm де diámetro внатрешни работи.Манга де envoltura де alambre де tubo termocontraíble де poliolefina гора-.

R

Слични производи