.

.

18-Инчен LED Прстен Осветлување Комплет со Светлина Стојат и паметен Телефон Носителот Топла Чевли Адаптер за Шминка Студио за Видео на YouTube

18-Инчен LED Прстен Осветлување Комплет со Светлина Стојат и паметен Телефон Носителот Топла Чевли Адаптер за

DEN 1838.40
Количината на стоката

ДОБИЕТЕ ПОВЕЌЕ СЛЕДБЕНИЦИ ЛЕСНО : Со 240pcs светла, ова ДОВЕДЕ Прстен Светлина е посветла од другите кои може да ви помогне да се привлечат повеќе следбеници од обезбедување на мека, речиси shadowless осветлување.DIMMABLE ПРСТЕН СВЕТЛИНА : Со температура на бојата светла од 5500 K, со Портокалова/бела Пластика Филтер,затемнување од 0% до 100% , што е лесно да се контролира бојата и severals нивоа на осветленост прилагодливи со knob. 360 степени ROTATABLE ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ : Дојде со 360 степени rotatable паметен телефон држачот за ротирање на телефонот во режим на портрет (вертикална) или режим на пејзаж (хоризонтална) слободно без полагање на телефон надвор од адаптерот.ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Моќен компатибилност, компатибилен со повеќето дигитални SLR фото апарати и паметни телефони.Совршен за професионална шминка уметник, содржини на You Tube творци, професионални тетоважа уметник, видео блогери, selfie љубовници, Facebook Телевизија, Instagram телевизија, snap разговор.КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : 18 инчи/48 сантиметри Надворешниот LED Прстен Светлина Светлината+ Светлина Стојат+Бела и Портокалова Пластични Филтер+Телефонот Носителот+Топката главата+Торба+адаптер.Зошто да ги купите нашите производи : Честитки за изнаоѓање на висок квалитет и разумни цени прстен light LED Прстен Светлина е совршен за професионална шминка уметници, фотографи, содржини на You Tube творци, професионални тетоважа уметници, видео блогери, косата стилисти/салони/colourists, selfie љубовници,итн.Спецификации : Име : Прстен пополни light Power : 55 WVoltage : AC 110-240 V / DC 15 VFrequency : 50/60 Hz Light извор : 240 Leds Brightness : 4800 LMColor температура : 5500 KBrightness прилагодување : 10%-100% CRI (Боја Рендерирање Индекс) : >83 Outer дијаметар на lamp, ring : 18in/48cm Applicable места : шминка,Youtube,видео,фотографи,etc Package вклучува : 1x LED Прстен Light1x Портокал Пластични Filter1x Бела Пластика Filter1x топката head1x телефон holder1x Полнач за батерии 1x Приклучок ( САД, велика БРИТАНИЈА, АУ и ЕУ Приклучок )1x Bag1x 2m светлина stand Tips : Мало хроматските аберации може да се случи поради монитор settings.Во зависност од мерењето метод, ве молиме да дозволи отстапување од 1-2 cm.ви благодариме за разбирањето.

R

Слични производи