.

.

Buon Вино FE495 Универзална Затка Цврсти

Buon Вино FE495 Универзална Затка Цврсти

DEN 162.72
Количината на стоката

Пакет Тежина : 0.5 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел број : FE495. Направени со подолги коси.На Boun Вино Универзална Затка Цврсти е солидна верзија на FE494. Ова е нова затка кои се вклопува 2.8, 3, 5, 6, или 6.5 литри стакло carboy.Направени со подолги коси од различни материјали, ова затка не се појави надвор кога е влажно.

R

Слични производи