.

.

ASKETAM Плоштадот Платно Расклопна Ткаенина Бебе Играчка Кутија за Складирање Бин Спална соба Оркестарот Плакарот за Деца Перење Кошеви Играчка Организатор,Полица К?

ASKETAM Плоштадот Платно Расклопна Ткаенина Бебе Играчка Кутија за Складирање Бин Спална соба Оркестарот Плакарот

DEN 335.76
Количината на стоката

ГОЛЕМИНА на : Оваа складирање кошеви е 13 Инчи X 13 Инчи X 13 Инчи.играчка за отпадоци,складирање бин, перење кошница и расадник забавува, дома декор,количка за складирање е разноврсна и може да се користи за да се организира облека, играчки, списанија, уметности и занаети, документи, фото албуми, чорапи и повеќе.МАТЕРИЈАЛ : 85% платно + 10% водоотпорен ЈП обложување поставата која за да се постигне ефект на влага отпорни +5% кожа рачки.Направени од лен & памучна ткаенина,Овој плоштад складирање бин лесно да се застане и свитлива ,лесни и издржливи.СТИЛСКИ ДИЗАЈН : плоштадот складирање кутија има голем број на многу симпатична животински модели и едноставност графика,Жица-врамени за стабилност.Овој производ е еколошки, може да се користи, има добра отпорност на триење, и има максималното оптоварување на 15 Kg (30 Lb).ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашата лен виткање складирање кутија е дизајнирана со лесен пред се справи, што е лесно да се слајд во / надвор или движење, расклопна дизајн, лесно може да се здипли, кога не ги користите, и да се зачува простор,и може да се користи повторно по чистењето.Answer : ___________________________ NOTE : перење забавува доаѓа со компресија пакување што може да резултира во стуткани во долги транзит.Тоа ќе се опорави по еден период на време и, исто така, може да се измазнети од страна на пареа железо и фен.Оваа симпатична и стилски платно складирање кошница е мора да има за вашиот прекрасен дом!Карактеристики : -Ние избрани високо-квалитетни лен & памук ткаенини - Здрав страна рачки за лесно toting. - Склоплива, лесен за транспорт дизајн. - Симпатична прекрасна животински модел дизајн. - Повеќе функција, погоден за секое место.Карактеристики : - Совршен организатор на игра соби, овозможувајќи за складирање на корпа за играчки, книги, блокови, полнети животни, играчки со повеќе парчиња, воз опрема, или одборот игри. -материјали за читање, како и во бањата за крпи, или како што се перење забавува.УПОТРЕБА : - Голема кошница за расадници, со доволно простор за складирање за пелени, бебешка брише, пелена осип крем, бебе облека, burp партали, teething играчки, и лосион. -Совршен организатор на игра соби, овозможувајќи за складирање на играчки, книги, блокови, полнети животни, играчки со повеќе парчиња, воз опрема, или одборот игри. -Шик дизајн овозможува да се користат во дневната соба за да се одржи фрли ќебе, перници, и материјали за читање, како и во бањата за крпи, или како што се перење забавува.

R

Слични производи