.

.

Montezuma Сет од 2 Челик Pegboard Дупчиња Задниот Ѕид Алатка и Хардвер Организаторите

Montezuma Сет од 2 Челик Pegboard Дупчиња Задниот Ѕид Алатка и Хардвер Организаторите

DEN 2399.76
Количината на стоката

ТЕШКИ МЕТАЛИ PEGBOARD : изработени од високо квалитетен челик кој обезбедува место да се откажам вашите најчесто користени алатки за лесен пристап и фрустрација слободни собранието ви помага да се организира во ниеден момент.СИЛЕН И ЗДРАВ АЛАТКА ЅИД : Секој метал pegboard ѕид може да се одржи максимална тежина капацитет од 50 кг., што ќе ви овозможи да ги зачувате и висат повеќе алатки, хардвер, и опрема.ЛЕСЕН ПРИСТАП ДО АЛАТКИТЕ И МЕСТА : Со кабелот за напојување cutouts, лесно можете да пристапите места, додека одржување на моќта канапи организирани, користете колче куки, загради, и мислења за достапни алатка за складирање.АЛАТКА ОРГАНИЗАЦИЈА СИСТЕМ : Користи на повеќе одбори, да ги прошират вашиот складирање потреби и додадете дополнителни складирање, 2 челик pegboards и 2 мислења за лесно прилог од база на кабинетот на ѕид кабинет.НЕМА СОБРАНИЕ И ВКЛУЧУВА 5 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : Мерки 30.5" W x 7/8" D x 12 5/8" H и е подготвен да се откажам право надвор од кутијата, вклучува 5 година гаранција од датумот на купување.На Montezuma Pegboard Дупчиња Задниот Ѕид Алатка и Хардвер Организатор ви нуди максимална алатка за складирање и организација.Овие трајни, здрав и силен метал pegboard панели и мислења се расправаме бесплатна алатка за складирање решение за гаражи, авто продавници, или механичките работи простори.Да ги користите овие метал pegboards да се откажам вашите најчесто користени алатки за лесен пристап.Две pegboards мерење 30.5" W x 7/8" D x 12 5/8" H секој од нив може да се сместат голем број на колче куки, загради, полици, и мислења.Секој 2.5' широк метал pegboard ќе ви помогне да ги задржи вашите workbench или работно место слободен од нередот.Овие лесно да се инсталира pegboards лесно прикачување на база на кабинетот на ѕид кабинет.Додадете повеќе pegboards да помогне да се прошири на вашиот складирање потреби и додадете дополнителни складирање.Фрустрацијата слободни собранието ќе имате на вашиот работилница или гаража организирани во ниеден момент.На тешки pegboards се изработени од високо квалитетен челик, кој ќе обезбеди сигурен алатка за складирање за годините што доаѓаат.Со максимална тежина капацитет од 50 кг.за секој одбор, овој здрав алатка организатор ви овозможува да ги чувате и да се откажам повеќе алатки, хардвер, и опрема.Лесно пристап моќ места скриени зад алатка за складирање кабинети со поголеми засилен cutouts.Задржи моќта канапи надвор од патот и да се организира со овие од страна на водење на кабли низ дупки.Оваа Montezuma челик алатка pegboard вклучува пет-годишна гаранција од датумот на купување.

R

Слични производи