.

.

ADCORAN Mens Воздух Трчање Тенис Чевли Атлетска Патека Патики Мрежа Дише Чевли за Спорт Фитнес

ADCORAN Mens Воздух Трчање Тенис Чевли Атлетска Патека Патики Мрежа Дише Чевли за Спорт Фитнес

DEN 1055.76
Количината на стоката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон. 【Совети】имаме големина на табелата на листата.Ве молиме видете ја големината на табелата за да го добиете вашиот големина одберете.Ние предлогот да се земе половина/една големина нагоре. 【Мрежа Горниот】-Удобно и Дише Поврзана Мрежа Горниот дел Со Голема Breathability Материјал За Оваа Мажите Мода Чевли. 【Не се лизга】-Гумен Ѓон, Ова Мажи Тенис Чевли Има Триаголен Издаденост Дизајн На Дното, со Цел Да се Зголеми Триење, Намалување На Тапацир за Време на Вежбање. 【Воздух Перница】-Зголемување на Тампон,се Намали Притисокот на Вежба На Глуждот.Заштита на вашите Глуждови за Време на Вежбање. 【Отстранлив Insole】-Мажи Трчање Отстранлив Sockliner Е Лесно Да Се Замени И Може Да Бидат Земени За Чистење За Да Се Задржи Во Внатрешноста На Чевли Чистење.Мека Доволно За Да Се Носат Удобно Преку Ден.

R

Слични производи