.

.

Atrend Куќишта 8V3001 Кутија 8-инчен Vented W/ 300.1 ОЦЕНУВАЊЕ AMP

Atrend Куќишта 8V3001 Кутија 8-инчен Vented W/ 300.1 ОЦЕНУВАЊЕ AMP

DEN 4275.60
Количината на стоката

Вграден-Во 300 Watt RMS Запечатена Кутија Засилувач. 3/4" Висок Степен на МДФ Пред Одбивни за Крајна Structureal ригидност и не-flex изградба. 1.12 Кубни Метри Нето Valumn внатрешниот воздушен простор.CNC Митра/Dado дизајн и конструкција за крајната воздух-тесна.

R

Слични производи