.

.

1141 Парчиња DIY Popsicle се Држи во Собата, Вклучуваат Дрвени Занает Стапчиња за сладолед Стапчиња се Чувствува Ткаенина Чувствува Топката Цевка Чистење Црна Googly Очи за З

1141 Парчиња DIY Popsicle се Држи во Собата, Вклучуваат Дрвени Занает Стапчиња за сладолед Стапчиња се Чувствува

DEN 251.76
Количината на стоката

Доволно количество : ќе добиете 2 групи на дрвени popsicle стапови, 5 парчиња на чувствува листови, 1000 парчиња на филц топчиња, 30 парчиња на цевката средства за чистење, 100 парчиња на црна googly очи и 4 ролни на панделки, внимателен комбинација може да ги исполни вашите дневни декорација и DIY бара и соодветна количина ви овозможува да ги споделите со вашите пријатели, роднини, соученици и повеќе.Различни бои и големини : овие ткаенини и филц топчиња функција различни бои и големини, кои ви даде повеќе избори, и можете да изберете нив според вашата желба или реалните барања, да се направи вашиот handcrafts повеќе колоритни и динамичен, покажуваат вашиот личен стил.Квалитет на материјалот : на сладоледи занает клуч е направен од сигурен дрво, не ќе се скрши или да се деформира лесно, вешти изработка прави тоа нема брус, на работ и површината се мазна на допир, не грижете се, тоа ќе нула вашите раце додека ја користите, која може да ви послужи за долго време.DIY занаети : овој DIY popsicle се држи во собата е практичен DIY додаток за двете деца и возрасни, давајќи целосна претстава на вашата креативност и имагинација, мешање тоа со други работи, за да се постигне вашите сопствени дизајни, кои се подобрува рацете на способности, а исто така и добра играчка да се промовираат интеракција помеѓу твое.Слатка присутни : овие дрвени занает стапчиња се практични алатки за да се направи подароци од себе си, испратен на блиски пријатели, членови на семејството, љубовници, соседи, колеги и повеќе за роденден, годишнина, Божиќ, Денот на Благодарноста и други значајни дена, за да се покаже вашата искрена љубов и грижа.Цевка чистење : Овие цевка чистење доаѓаат со 6 различни бои, вклучувајќи црвена, црна, зелена, кафеава, злато и сребро, 5 парчиња за секоја боја, која мерка прибл. 5.9 инчи во должина, соодветни на големината и светлината во тежина, лесен за употреба и чување.Панделки : Овие панделки се за 0.39 инчен во ширина, и 2.19 метри во должина на ролна, можете лесно може да се намали со нив во различни должини според вашите потреби, што може да се широко се применува за шиење проекти и DIY занаети.Карактеристики : Материјал : како слики прикажани Боја : како на фотографии е прикажано Големина : како слики прикажани Пакет вклучува : 2 Поставува дрвени popsicle стапови 5 x Чувствува листови 1000 x Филц топчиња 30 x Цевка чистење 100 x Црното googly очи 4 x Панделки Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Ве молиме да се чува далеку од било кој извор на оган.Ликвидација на ризик може да постои, ве молиме да се држат настрана од мали деца.Мали предмети, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца.

R

Слични производи