.

.

Деца Бебе Девојка Блузи Без Ракави Plaid Копчето Лето Шорцеви Поставите Облека Облека

Деца Бебе Девојка Блузи Без Ракави Plaid Копчето Лето Шорцеви Поставите Облека Облека

DEN 253.92
Количината на стоката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Рака Мие Само.Розова-Блузи : Chiffon, Шорцеви : Ткаени Памук/ БелаБлузи : Памук, Шорцеви : Chiffon.Мода Лето Секојдневен Облека 2 Парчиња во Собата, Кавга без Ракави Кошули, Блузи + Plaid со Копчиња Decro Шорцеви Облека.Машина перат, Рака мие, се препорачува. 3 Стилови : Plaid Групи/ Plain Групи/ Флорални Поставува; Големина : 6-12 Месеци/ 12-18 Месеци/ 2 T/ 3 T/ 4 T/ 5 T/ 6/ 7/ 8. Пакет се вклучени : 1x Маици + 1x Шорцеви.Боја : П-бела 8 | Големина : 5 T Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

R

Слични производи