.

.

Дизајн Toscano Витези на Царството Една Секира Оклоп Пен

Дизајн Toscano Витези на Царството Една Секира Оклоп Пен

DEN 691.20
Количината на стоката

Димензии : 6.5"Wx0.5"Dx0.5"H 0.25 кг.Рака-наѓ со користење real кршен камен сплотени, со висок квалитет дизајнер смола.Секое парче е индивидуално рака-насликани од страна на нашите занаетчии.Ексклузивно за Дизајн Toscano бренд и совршен за вашиот дом или двор.Погоден за давање на подарок.Направете ја вашата марка со сите величенственоста на витез на царството!Без разлика дали сте љубител на средновековна историја или на уникатен пишување спроведува, на извајани шлемови во оваа колекција се сигурни да ги импресионираат.Секој квалитетен дизајнер смола пенкало карактеристики период оклоп рака-насликани за автентичност.Нашите Toscano exclusives бидете креативни подароци!Секој : 6and 1/2"Л Стотици дома додатоци вие нема да најдете никаде на друго место!Ние се специјализираат во уникатен и необичен да ви помогне да направите вашата домашна прекрасен standout.

R

Слични производи