.

.

Возвишеност 821615 Сатен Никел Њупорт Плоча Двојно Атарот со Fontainebleau Кристал Knob

Возвишеност 821615 Сатен Никел Њупорт Плоча Двојно Атарот со Fontainebleau Кристал Knob

DEN 3600.00
Количината на стоката

Солидна кован месинг конструкција за сила и издржливост.Двојно Атарот : Идеален за врати кои бараат само push/pull функција – не latch или заклучување.Претходно монтирани копчиња и држела за лесна инсталација.Рака составени во САД.Цел Живот Механички Гаранција.Опис на производот На севкупното фаворит за векови, Њупорт rosette поставува стандардите во господар на изработка со својата богата, извајани јаже детали.Пар со нашите Fontainebleau Кристал Knob, со нејзините заоблени центар и fluted рабовите, за особено истакнат изглед.Сите Возвишеност кристал копчиња се создадени од 24% доведе кристално за сигурен чистота и убавина, и монтирани на цврсти (не позлатен) кован месинг база.Од Производителот На севкупното фаворит за векови, Њупорт во сатенски никел поставува стандардите во господар на изработка со својата богата, извајани јаже детали.Пар со нашите Fontainebleau knob, со нејзините заоблени центар и fluted рабовите, за особено истакнат изглед.Сите Возвишеност кристал копчиња се создадени од 24% доведе кристално за сигурен чистота и убавина, и монтирани на цврсти (не позлатен) кован месинг база.

R

Слични производи