.

.

Weleda Кожата Храна Светлина Негување На Телото Павлака, 1 Fl Мл

Weleda Кожата Храна Светлина Негување На Телото Павлака, 1 Fl Мл

DEN 299.76
Количината на стоката

Еден, 1 Fl мл Цевка на Кожата Храна Светлина Негување на Телото Крем.Полесни, брзо се апсорбира верзија на класичниот Кожата Храна Оригинални Ултра Богат Крем.Ова светло крем нуди инстант хидратација за лице и тело.Различни билни мешавина од камилица, calendula, и pansy invigorates вашите сетила додека хранење сува кожа доза на влага.Новиот крем е повеќе светлина и течност верзија на нашата најдобра продажба на Кожата Храна Оригинални Ултра Богат Крем.Различни билни мешавина од камилица, calendula, и pansy invigorates вашите сетила додека хранење сува кожа доза на влага.На silkier верзија на иконите класичен, оваа брзо-апсорбирање на крем поставките на кои сте кожата доза на влага.

R

Слични производи