.

.

amscan (Amsdd Деца-Партија-Чаши

amscan (Amsdd Деца-Партија-Чаши

DEN 522.24
Количината на стоката

Секоја чаша може да се одржи до 8 мл.На вашите омилени пијалоци.Направени од храна-безбедно јасно пластичен материјал.Рака Мие само.Не се погодни за вриење жешки течности или микробранова употреба.Пакетот вклучува 12 чаши.Елеганција на стакло, трајни квалитетот на пластика.Топло вашите гости со кафе или топло Choco служел во нашата крем W/злато трим 8 мл.Премиум пластични кафе партија чаши.

R

Слични производи