.

.

Alices Куќа Изолирани Чај Атмосфера (Црна Мачка)

Alices Куќа Изолирани Чај Атмосфера (Црна Мачка)

DEN 527.28
Количината на стоката

Направен е во САД од 100% памук.Пријатна мерки 10 инчи висок и 13 инчи, широк; одговара на повеќето стандардни 6 до 8 првенство teapots.Наредени со екстра дебели соочи се да ги задржи вашите омилени тенџере на чај toasty и топло.Preshrunk за лесно нега; машина перат; собори сува ниска.

R

Слични производи