.

.

Малку Еден |Организатор Полица| 6 Полици Количка за Бебе Гардероба | Џунглата Црвена

Малку Еден |Организатор Полица| 6 Полици Количка за Бебе Гардероба | Џунглата Црвена

DEN 1199.76
Количината на стоката

Полиестер.Увезени.Единствена точка : Прав обложени силен и здрав челична структура со силни и издржливи Ткаенини Полиците.Нема.на полиците : 6. Добро stitched квалитет на ткаенина со странични џебови за повеќе складирање.Лесни & Преносни Повеќенаменски гардероба.Лесна инсталација.Не се потребни алатки за собранието или расклопување. 15 мин за инсталација на времето.Идеално решение за складирање на облека, чевли, книги, играчки и повеќе.Тоа reclaims вредни простор во секој агол на собата.Идеален подарок собата за вашите најблиски на нивните родендени / церемонии итн.Компактно пакување за лесно ракување.Мазни рабови на челични цевки за зголемена безбедност.Нема остри агли.Страна/Машина перат капак. 4 вртливата тркала за 360 сте движење.Директно од производителот, со вистински квалитет и најдобра цена.НАПРАВЕНИ ВО ИНДИЈА.Малку Една претставува нов виткање Almirah за бебе има 6 полици.Оваа Almirah го задржува средина околу вашите деца чисти и хигиенски со одржување на сите работи, како облека, обувки, играчки, пелени и сл.на едно место.Децата би сакал да ги чувате своите корисни потребни за нештата во него.Убава Almirah направени од добро stitched ткаенина за деца, ергени итн.Единствена продажба точка на оваа almirah е неговиот СИЛЕН И ЗДРАВ ПРАВ ОБЛОЖЕН ЧЕЛИК СТРУКТУРА со анти-rusting карактеристики.Анти - rusting челични цевки НЕМА остри агли, како тоа се заокружува до совршенство за зголемена безбедност.Родителите можат да го користите за да ги зачувувате дете облека и мали играње предмети.Тоа е многу атрактивен дизајн со цртан филм & забава љубов животни печати на капакот.Многу лесно да се соберат со собранието време помалку од 15min.Нема алатки се потребни за монтажа/демонтажа.Лесно да се движите.Може да се стави многу работи.Маска може да биде лесно да се отстрани & измиени.Капакот е страна/машина перат.Таа има странични џебови за чување на играчки, шишиња и др.Овој производ е идеално решение за складирање на облека, чевли, книги, играчки и повеќе.Тоа reclaims вредни простор во секој агол на собата.Овој производ е идеален подарок собата на детето, родендени , празници и сл.Нејзините компактни пакување го прави корисен производ.Овој производ доаѓа со 4 вртливата тркала кој гарантира 360 сте движење, така лесно да се преселат во секој агол на собата Овој производ доаѓа директно од производителот, со најниска цена гаранција и е НАПРАВЕН ВО ИНДИЈА .Правна Напомена ESPI ИГРАЧКИ е само единствен сопственик на брендот "Малку што е" и има право на судска постапка ако се бара, во случај на какви било права на интелектуална сопственост прекршок е да се почитуваат.Забелешка : Ако За Било Која Причина Не Сте Задоволни Со Било Производ, Ве Молиме Не Двоумете Се Да Контактирате Со Нас.Ние Преземе Целосна Сопственост И Одговорност За Квалитетот На Нашите Производи И Ќе Се Потрудиме Да Го Реши Вашиот Проблем Брзо И Ефикасно!.

R

Слични производи