.

.

19 LB Мртвото Море Сол - Спа Бања Сол парична Казна Зрно со 5 LB Чиста Мртвото Море Сол со Природни Лаванда во Голем Дел Resealable Пакет - за Тело Измијте Чистење, Натопете за

19 LB Мртвото Море Сол - Спа Бања Сол парична Казна Зрно со 5 LB Чиста Мртвото Море Сол со Природни Лаванда

DEN 1295.28
Количината на стоката

AROMASONG Мртвото Море Бања Сол впие е 100% чист & Органски Unscented минерална сол, ја прави Мазна вашата Сува Кожа, како никогаш досега! , Кои се користат како Природен Исцелување третман за Болки во Мускулите & Болка.Одлично за Sitz Бања, Hemorrhoid третман и за правење на лицето струже за жените & Мажите.Aromasong Мртвото Море Бања Сол со 100 % природни лаванда те прави смирени, опуштени & smoothens вашата сува кожа, како никогаш досега! , кои се користат како природен исцелување третман за болки во мускулите & болка.ПРИРОДНИ ЕГЗЕМА, АКНИ и ТРЕТМАН на ПСОРИЈАЗА својата изобилството од минерали дава најдобри терапевтски квалитети да detoxify & прочистувачките вашата кожа и природни нога нега.Нашата Бања Сол е многу ефикасна во отстранување на мртвите клетки на кожата, токсините и вишокот на нафта од вашата кожа, Нашите када Сол може да се користи за Возрасни & децата од сите возрасти, За Длабоко чистење, смирувачки, Тело Работи, Впива или Релаксација да се добие добар ноќен сон, особено во бременоста.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Нашата Убава, модерна дизајниран за пакување го прави одличен подарок идеја за семејството и пријателите.Мртвото Море Сол - Спа Бања Сол - 19 Lbs парична Казна Зрно со Чиста Мртвото Море Сол со Природни Лаванда 5 LB во Голем Дел Resealable Пакет.

R

Слични производи