.

.

uxcell Превоз Завртки, Вратот Превоз Болт, Круг Главата, Плоштад Вратот, на 304 Нерѓосувачки Челик M8x70mm 5pcs

uxcell Превоз Завртки, Вратот Превоз Болт, Круг Главата, Плоштад Вратот, на 304 Нерѓосувачки Челик M8x70mm 5pcs

DEN 203.76
Количината на стоката

Производ : Превоз Завртки; Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Челик; Димензија : М8 x 70mm; Конец Должина : 64mm / 2.52".Дизајниран со тркалезна глава, плоштад вратот и на 304 нерѓосувачки челик материјал.Не е лесно да се лизга кога се инсталира.Поради главата нема ритам тип кој може да се користи со моќ помош на алатката.Исто така може да бидат скриени во текот на актуелната употреба за да се спречи демонтажа.Прецизност фалсификувани, киселина и алкално отпорни, отпорни на корозија и отпорен на оксидација.Темата е мазна и рамна, сквотот е рамномерно истакна, и завртка заби се посилни.Користи широко во домашни и канцелариски апарати, комуникациска опрема, брод собранието, како и други машини за индустријата.Опис : 1.Превоз болт е дизајниран со тркалезна глава, на плоштадот вратот и на 304 нерѓосувачки челик материјал.Тоа се користи во жлебот.На плоштадот вратот е погодно фатени во жлебот за време на процесот на инсталација, и може да го спречи гром од ротирачки за време на инсталацијата;2.Поради шефот на превоз болт, не постои ритам тип кој може да се користи со моќ помош на алатка како што се крстот на одморите или хексадецимален штекер.Исто така може да бидат скриени во текот на актуелната употреба за да се спречи демонтажа.3.Прецизност фалсификувани, киселина и алкално отпорни, отпорни на корозија и отпорни на oxidation4.Темата е мазна и рамна, сквотот е рамномерно истакна, и завртка заби се посилни.5.Користи широко во домашни и канцелариски апарати, комуникациска опрема, брод собранието, како и други машини за индустријата.Спецификација : Производ : Превоз Bolts Material : 304 од не 'Рѓосувачки Steel Dimension : М8 x 70mm Pitch : 1.25 mm Thread Должина : 64mm / 2.52"Главата Кол : 20mm / 0.79"Главата Дебелина : 4mm / 0.16"Плоштад Вратот Ширина : 8mm / 0.31" Пакет Содржина : 5 x Превоз Завртки.

R

Слични производи