.

.

6.5 инчи Челик се Справи со Повлекува, Црна Заврши, 100 Парчиња

6.5 инчи Челик се Справи со Повлекува, Црна Заврши, 100 Парчиња

DEN 2501.52
Количината на стоката

Должина : 6.5"(165 Mm), проекција 1.625" (41mm).Дупка центар до центар : 5.5 инчи (140mm).Вклучува 1-инчен Црна дрвени завртки (4).Одлично за кабинети или лизгање штала врати; рамни Црни заврши.Изведувачот Пакет - Вклучува 100 Справи Со Повлекува.Нашите 6.5 инчи челик се справи со се повлече е исклучително атрактивен и практичен парче хардвер.Ова е голема ставка за надградба на лизгачки штала врати и кујната кабинети.Надградба на вашиот кабинети со гроздобер средината век изглед.Секоја единица содржи 10 ВКУПНО повлече рачки, како и поединечно bagged 1 инчен дрвени завртки.Јужна главни е идеален за хардвер за редизајнирање на вашиот дом, кујна и бања.Ние нудиме висок квалитет хардверски додатоци по најниска можна цена.Со Јужна Главниот Хардвер, вие не може да тргне наопаку.

R

Слични производи