.

.

CALIDAKA Чадор Планината Носителот, Прилагодлив Чадор Планината Стојат Нема Потреба Клуч за да Прикачите/Оттргне Чадор Стегач за инвалидска Количка, Вокер, Rollator, Велос

CALIDAKA Чадор Планината Носителот, Прилагодлив Чадор Планината Стојат Нема Потреба Клуч за да Прикачите/Оттргне

DEN 383.76
Количината на стоката

【Материјал】Задебелена цевка од нерѓосувачки челик, цврсти, трајни, можете да сенка и покривање на ветер : север.менгеме на шетач сенка чадор. 【Прилагодливи Дизајн】Нагоре или надолу телескопски прилагодување, заедно со должина што треба.клипот на стол чадор.Прилагодливи агол за да се покријат поинаков агол. 【Лесно да се Инсталира】Лесно да се инсталира на рачката на точак или количка. 【Мултифункционален】Клип чадор делови на регулаторот може да се прилагоди 360 °насока.чадор шетач држачот. 【Широко се Користи】Идеална за возење во raining или сончев ден, слободни вашата рака додека се случува надвор.Погоден за велосипеди, електрични автомобили, детски коли, инвалидски колички, риболов седишта и така натаму.Материјал : Изработени од нерѓосувачки челик и ABS смола, многу стабилен и трајни, отпорни на влијанието.Прилагодливи агол : прилагодливи Агол за да се покријат поинаков агол.Лесно се Инсталира : Лесно да се инсталира и да се оттргне, слободни вашите раце додека се случува надвор.Широк е Применливо : Лесно се придава на страната на било количка, шетач, вокер, дек стол или скутер со едноставна база менгеме.Слободни Раце : Идеална за возење во raining или сончев ден, слободни вашата рака за да додадете безбедност.Спецификации : Предмет тип : Чадор stand Material : ABS смола, од не ' Рѓосувачки steel Color : Black Dual насока прилагодливи : 180 степен и 360 degree Size : Околу 44 x 5 x 3cm Package вклучува : 1 Pc x Чадор stand Notes : Транзиција : 1cm=10мм=0.39inch1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

R

Слични производи