.

.

D&D PowerDrive 710-5M-15 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

D&D PowerDrive 710-5M-15 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

DEN 272.40
Количината на стоката

На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, изопачено и хемиски поставите заробени fiberglass материјал.Објектот Пакет Должина : 12.0".Објектот Пакет Ширина : 12.0".Објектот Пакет Висина : 1.0". 710-5 M-15 Синхрони Времето Појас ОЕМ Дел Број 710-5 M-15 Појас Тип 5 M Времето Појас Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 27.95 710 Врвот Ширина 0.59 15 Појас Длабочина 0.15 3.8 Материјал Neoprene Заб Профил 5 M.

R

Слични производи