.

.

Адвокатско Женска Гроздобер Безбол Капи Се Прилагодува Конска Опашка Топ Капи Пунџа Капа За Бејзбол Капа Мрежа Назад Возач На Камион Шапка

Адвокатско Женска Гроздобер Безбол Капи Се Прилагодува Конска Опашка Топ Капи Пунџа Капа За Бејзбол Капа Мрежа

DEN 599.76
Количината на стоката

100% Памук.Увезени.Опремени затворање. [22 Инчи Обемот, Прилагодливи, Една Големина] : На обични бејзбол капа е една големина одговара на повеќето, удобно секојдневниот одговара.Гребенот е 2.95" долго, шапка е 4.3" висока, а тежината е 0.18 lb.Прилагодлив се вклопуваат со лесен-за-користење на рака назад велкро затворање и еластична еластичен црисс крстот бендови, една големина одговара на сите, се Вклопуваат во бејзбол капа на главата и да се обезбеди максимална удобност и безбедна одговара на сите времиња.Понекогаш може да се обеси на вашата торба или вашиот велосипед. [Гроздобер Изми Стил, Издржлив Материјал] : Нашата конска опашка капа е направен од лесен, дише 80% памук 20% полиестер и обезбедува одлична заштита од сонце, одлично Опремени за повеќето глава големини, тато шапка.Бојата избори погоден за повеќето прилики.Основни мода за повеќе спортски сцени, бејзбол, кошарка, тенис, софтбол.На унисекс едноставна гроздобер дизајн го прави погоден за мажи, жени, млади и возрасни. [Лесно Да Одговара, Мода Изгледа] : Овој класичен стил ззп ќе оди одлично со ништо, вклучувајќи го и вашиот костим за капење на сончев летен ден!Тоа, исто така, ќе се вклопи добро со твоите поло кошула, фармерки, панталони или фустан.Дали кратка коса или конска опашка, тоа е многу погодна.Ако не сте задоволни со нашата Бејзбол Капа, задоволни сме да им понуди бесплатно да се вратат со без прашања праша!. [Остане Безбеден Под Летно Сонце] : Заштита на вашата кожа од штетните UV зраци и да ја задржите вашата коса од вашето лице и очи со носење на ова удобно бејзбол капа за време на сите ваши активности на отворено.Направен од висок квалитет на дише ткаенина, мрежа возач на камион капи е совршен придружник за вашиот активен животен стил. [Сите прилики] : Ова ззп може да се носи со неуредна пунџа, конска опашка, или како нормален шапка со губење на долу.Тоа е совршен за на плажа, парк, базен, теретана, работа, отворено музички фестивали, спортски настани, градинарство, прошетка на вашето куче, прекрасно, пловењето, одмор, кампување, планинарење, риболов, кои лебдат, викенд оклопни, меден месец, bachelorette партии, забавен паркови, патување или било отворено спортови и активности.Спецификација : ➤80% памук, 20% polyestersoft, лесни, издржливи, дише и удобно➤Постојат многу бои за да choose Features : ➤Оваа унисекс бејзбол капа е погодна за мажи или жени, така што не мора да се грижите за разликите на стил помеѓу мажите и жените➤Оваа капа е, исто така, перат и брзо се суши.Тоа е толку траен што не ќе го изгуби форма➤Овој вид на безбол капа на добар абсорбента функција, и неговата мрежа дизајн може да се зголеми на пропустливост на шапка➤ќе љубов материјал и тоа е одлично за работи без правење на вашата коса испотени. ➤Одличен подарок!Овој кул бејзбол капа е исто така убав подарок за вашето семејство, пријатели и lovers Baseball Капа Информации : Име на Производ : Бејзбол Стакло Cap Quantity : 1 PCGender : Unisex Pattern : Patchwork Head Обемот : 56-58cm/22.0-22.8 in Service : Обидете Се носи нашиот Бејзбол Капа на малиот/долго екскурзии и ќе ви се љубовта.Ако имате било каков проблем во врска со нашите предмети, ве Молиме испратете порака до нас,Ние ќе се обидеме да ја нашата најдобра услуга за да ги решат вашите проблеми.

R

Слични производи