.

.

Monoprice High Speed HDMI Кабел - 25 Нозете - Бело | Нема Лого, 4K @ 60Hz, HDR, 18Gbps, YUV 4:4:4, 24AWG, CL2 - Комерцијални Серија

Monoprice High Speed HDMI Кабел - 25 Нозете - Бело | Нема Лого, 4K @ 60Hz, HDR, 18Gbps, YUV 4:4:4, 24AWG, CL2

DEN 215.76
Количината на стоката

Купи со Доверба : Со Monoprice е Доживотна Гаранција на сите Кабли, можете да остатокот увери, ние стоиме зад нашите производи и нашите клиенти.БЕЗ ЛОГО : Монтери, изведувачи, и системи integrators треба сигурен кабел што тие можат да направат свој.Ние лево нашето лого и име исклучите овие кабли, па нашиот бренд е вашиот бренд.CL2 Отценети : Тестиран од страна на Застрахователи Лаборатории на CL2 стандард, овие кабли се безбедно за употреба во и низ ѕидовите и таванот простори на станбени класа згради.Потенка Диригенти : Со помош на потенки проводници од многу други пасивни High Speed HDMI Кабли, овие кабли се полесно да се инсталира, пат, и се кријат од приказот.Поддржува HDMI Ethernet Канал и Audio Return Channel карактеристики.Ги поддржува сите HDMI резолуции до 4 K (3840x2160p @60 Hz), вклучувајќи 3 D и Мулти да Гледате видео.Поддржува 21 : 9 кино aspect ratio.Поддржува до 32 аудио канали и 1536 k Hz аудио земање мостри стапка.Истовремена испорака на двојна видео потоци до повеќе корисници на истиот екран.Поддржува SA-CD, DVD-Аудио, DTS-HD Master Аудио, Dolby True HD, и други high-definition аудио стандарди.Поддржува Длабоко Боја, до 16-bits per channel, вклучувајќи Sonys x.v.Боја стандард.Поддржува продолжен CEC (Consumer Electronics Control) команди и функции, HDMI Ethernet Канал, и Audio Return Channel карактеристики.Поддржува HDR (High Dynamic Range) за посветла, подлабоко, и повеќе lifelike бои.Монтери и системи integrators треба сигурен unbranded High Speed HDMI Кабел што тие можат да направат свој.Овие пасивни кабли функција 100% чист бакар проводници и злато позлатен конектори за супериорен спроводливост и отпорност на корозија.Светлината и флексибилен кабел јакна е во ѕид оценет за безбедно инсталација или преку ѕидови на станбен класа на градби, со што овие совршен кабли за независен изведувач.

R

Слични производи