.

.

Funeng Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно/Обратно 2/Обратно Лајт/Обратно SE, Мека Тесен Силикони Бенд Додатоци врвка за околу Рака за Обратно Smart Watch, Тенок Замена Smartwatch

Funeng Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно/Обратно 2/Обратно Лајт/Обратно SE, Мека Тесен Силикони Бенд Додатоци

DEN 153.36
Количината на стоката

【Користи Моделот и Големината Избор】Нашите Fitbit Обратно 2 бенд Погоден за Fitbit Обратно, Обратно 2, Обратно Лајт, Обратно SE паметни часовници.Персонализирајте го вашиот Fitbit Обратно види за да одговараат на вашето расположение и фустан во вашиот секојдневен живот и да ви донесе добро расположение.Малата големина е погодна за 5.5"-7.1" (140mm-178mm) зглобовите.Голема големина е погодна за 7.1" -8.7" (178mm-220mm) зглоб. 【Повеќе Бои може да се Совпадне】На обратно 2 бенд може да бидат заменети со повеќе бои.Можете да натпревар различни ремени според различни расположенија и облека бои секој ден.Кога ќе се стави на овие светло обоени ремени, вашиот Fitbit Обратно 2 станува се повеќе специфичен и персоналните, тие може да направи да се издвоите меѓу другите wearers. 【Смирувачко Високо-квалитетни Материјали】Обратно 2 бенд за жените се направени од кожа-friendly силикони, па нема потреба да се грижите за алергии.На тенки рака е мека, светлина, sweatproof, водоотпорни, лесно да се чисти, и ти носи удобно носење искуство.Мекото бенд е многу погодна за шопинг, за работа, за секојдневниот живот, страните, патни и други прилики да користат и носат. 【Дизајн Интимни Мода】ширина на бендот е дизајниран да биде потесен, овозможувајќи ви да се доживее полесни носи.На слободно прилагодливи нерѓосувачки челик тока безбедно обезбедува види, и двојно јамка може да се заклучи од вишокот на рака за да безбедно и задржете го вашиот Fitbit Обратно 2 во место за време на напорни вежби.Едно модерно дизајнирани за околу рака може да направи вашето расположение повеќе пријатно и полесно да се посветат себе си на работа и живот. 【По-продажбата на Услугата】Со цел да се обезбеди со добар шопинг искуство, ако нашите Силикони тенок рака има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволително решение.Зошто Да Се Избере Нашиот Fitbit Обратно 2 Бенд?Fitbit Обратно 2 бенд за жените се посветени на подобрување на клиентите искуство.Пакет се Вклучени : 1 пакет Fitbit Обратно 2 бенд (ЗАБЕЛЕШКА : Fitbit Обратно Smart watch не е вклучен).Mutiful Најпопуларните Бои Опции : -Вино црвено/розова песок/лаванда бенд со розово злато тока-Црна/бела/сина бенд со сребро buckle Two Големини : Мали димензии погодни за 5.5"~7.1"Големи димензии погодни за 7.1"~8.7"Компатибилни Модели : Fitbit Обратно 2 / Обратно 2 Посебни Edition Fitbit Обратно / Обратно Посебни Edition Fitbit Обратно Лајт Издание Инсталација Чекори : Одберете една страна, за да го внесете pin-от во соодветната позиција, Притиснете pin да слајд горниот дел во соодветните алинеја;Притиснете го горниот дел и повлечете ја врвката за да проверите дали тоа е фирма.Посебни Карактеристики : Меки Силиконски Бендови : Одговара за шопинг, за работа, за секојдневниот живот, страните, патувања и многу прилики за употреба и абење.Метал Тока Дизајн : да се Спречат бендови од испаѓање кој носи прекрасен носи искуство со сребрена тока или розово злато тока опции.Нема алатки потребни се, лесно да го инсталирате на вашиот бендови на штрек.Многу лесен и напредни.Најдобар избор на бендови.Голема Подароци &Повеќе Бои Избори-избор на популарни и убави бои за да го изберете, нагласи вашиот вкус во животот, и да ви донесе удобно и прекрасно облечен искуство.Најдобрите подароци за вашите драги сестра семејство,пријатели,мајка.Лесен за чистење : Ако твојот бенд се навлажни, само се отстрани бенд, исплакнете, потоа исушете го со lint-слободен крпа.Тоа ќе биде чиста повторно.

R

Слични производи