.

.

Linzhou Motorola Мото G8 Игра Случај Кожа Случај Боја Сликарство Паричникот Стојат Функција прекривачот Заштитна Мобилен Телефон Случај за полнење за Motorola Мото G8 Игра

Linzhou Motorola Мото G8 Игра Случај Кожа Случај Боја Сликарство Паричникот Стојат Функција прекривачот Заштитна

DEN 1939.20
Количината на стоката

Совршена заштита : мобилен телефон случај за полнење за Motorola Мото G8 Игра е направена од faux кожа која го штити вашиот телефон во сите правци и се спречува оштетување на телефонот од судири.Модерен паричник – содржи картичка слотови и паричник.Тоа може да се користи за извршување банкарски картички и мал износ на пари.Мобилниот телефон случај е поврзан со магнетни затворање.Тоа може да биде лесно да се отвори за време на употребата, што е удобен и сигурен.Носител на функција : со стабилна поддршка функција, тоа е погоден за гледање филмови или видео разговор во слободното време.Практична настава : благодарение на прецизниот дизајн, лесен пристап до напојување, волумен и сите пристаништа, копчиња и функции кои ви даваат пријатно искуство.Услуги на клиентите : Ние и ветуваме на доживотна гаранција за квалитет.Ако имате било какви прашања по купувањето на производот, ве молиме ги споделите со нас преку е-маил.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да помогне да се реши проблемот што е можно поскоро.Вашата поддршка е нашата најголема мотивација.Linzhou Motorola Мото G8 Игра Компатибилни Заштитни Флип Врвот Премија за Заштита Паричникот Holster ▶ Применливи за Motorola Мото G8 Игра, со таписерии и убави модели.На врвот на телефонот случај е stitched и наредени со мека faux кожа.Кога обработка, посвети посебно внимание да се исчисти шевовите, бразди, мекост и рабови.Паричникот е опремен со мека кожа, која е поудобно да се одржи и да се однесува на животот на телефонот.Посебни магнетно копче дизајн е повеќе елегантен и префинет. ▶ Школка дизајн со парични средства и кредитна картичка во држачот ви овозможува да го поставите банкарски картички и мобилните телефони за да го направи животот полесен. ▶ Мулти-агол на екранот функција, лесно да се види филмови, прикажување на материјали, видео разговор, итн.За Linzhou : Linzhou е новата ѕвезда во модерен мобилен телефон додаток индустрија.Нашите производи се земе "квалитет над, цени подолу" како највисок извршување, се закачите на високо-квалитетни и ефективни квалитет на производите.Забелешка : ве Молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред да нарачате.Овој телефон случај е само погодна за полнење за Motorola Мото G8 Игра.Поради калибрација на секој монитор, бојата може да се разликува малку, ве молиме обратете се на вистинскиот производ која ќе ја примите.

R

Слични производи