.

.

Папагалот Замав Стои со Ѕвона, Дрво Шарени Монистра Птица Дрвени Кафез Костур Играчки, Птици во Кафез Качување Рамка Декорација Џвакање Гризе Играчки за Миленичињ?

Папагалот Замав Стои со Ѕвона, Дрво Шарени Монистра Птица Дрвени Кафез Костур Играчки, Птици во Кафез Качување

DEN 311.76
Количината на стоката

【Високо-квалитетни материјали】Нашите птица качување рамката е направена од вода-насликани дрвени octagonal монистра, кој е потполно безбеден за вашите мали домашни миленичиња и, исто така, може да се појават играчка, како и.Водоотпорен и еколошки играчки може да ја придружува вашиот папагал за долго време. 【Совршена Играчка】Светли бои може да го привлече вниманието на птици, што е исто така голема птица кафез декорација.Со овој замав, вашето домашно милениче пријатели лесно може да се вежба, да пуштате, и да се џвака во кафез.Намалување на досада. 【Со Ѕвона】Има 2 или 4 ѕвона под замав, како замав во расположението, на бел ќе го направи јасни звук, вашиот папагал ќе го сакам. 【Лесна Инсталација】 Нашите Папагал Замав Стојат играчка доаѓаат со активна кука дека едноставно придава на врвот на домашно милениче кафез за лесна инсталација. 【Погоден за мали птици】еден слој качување рамка е за 13cm широк и 25cm висока.Големината на двоен слој за качување рамка е 12*12*19cm.Овој производ е погоден за canaries, папагали, parakeets cockatiels, conures macaws и други птици.Карактеристики : 1. Им даде на вашите миленици лекување и уживајте часа на забава гледајќи ги своите игри. 2. Шарени и убави, вашиот птица ќе го сакам. 3. Идеално место специјално дизајнирани за вашите деца да играат и да се искачи, лесно да го инсталирате во кафез. 4.Миленичиња играчка е погодна за папагал, хрчак и други мали животни. 5.Направен од вода-насликана на дрво, и тој е безбеден и не-токсични.Тоа може да се користи постојано и трајни производи за долго време се користи.Спецификација : Материјал : дрвени + железо Димензии(прибл.) : Еден слој : 13 x 25cm/5.1 x 9.8 инчен; Двоен слој : 12 x 12 x19cm/4.7 x 7.5 инчен Пакување Листа : 1*Папагал Замав Забелешка : 1. За миленичиња : Мали и средни птици (папагал myna итн.) 2. Од меѓусебната мерење е хоризонтална, може да има толеранција од 1-2cm во големина.Сите производи слики се базирани на реални објекти. 3.Поради разликите во светлина и компјутерски монитори, не може да биде малку боја разлики.

R

Слични производи