.

.

RICHINNA 2-Pack 61.5-83CM Bendable Канализација Почиста Коса, Дренажа Змија Анти-Затнување Отстранување Алатка, Челична Жица Overflow Четка за Чистење

RICHINNA 2-Pack 61.5-83CM Bendable Канализација Почиста Коса, Дренажа Змија Анти-Затнување Отстранување Алатка,

DEN 1195.20
Количината на стоката

Канализација за чистење со четка : 61.5-83cm/24.2-32.7 инчи, што е доволно за да вметнете длабоко цевки.Материјал : A2575 челик жица.Совршено чисти вашата бања, када, мијалник и тоалет мозоци.Свиткување, рака-краен случај и compressible тип на : нерѓосувачки челик материјал, пролет дизајн, мека и лесно да се наведнувам, може да биде свиткана слободно во гасоводот, со gripper, можат подобро да се исчисти блокада.Притисокот дизајн : погодно да го зграби растителни остатоци и косата, итн.Добра цврстина : тенки дизајн, лесно да се наведнувам, целата чистење со четка е полиран непречено, не е лесно да се оштети гасоводот.Побезбедно : Многу поевтини од токсични хемиски дренажа хигиеничари, и се 100% еколошки безбедно канализација канализација за вас и животната средина, и нема повеќе токсични гасови во вашиот дом.Име на производ : RICHINNA 2-Pack 61.5-83 CM Bendable Канализација Почиста Коса, Дренажа Змија Анти-Затнување Отстранување Алатка, Челична Жица Претекување за Чистење со Четка Материјал : не ' рѓосувачки челик +ПП се справи со Големина : 61.5 cm/83cm два вида (24.2/32.7 инчи) Тема : тоалет мозоци лесно може да се подготви коса насоки, и кујната цевки може да се dredged брзо должината на чистење со четка е доволно долго за да навлезат во цевка базен се исцеди, исто така може да се користи Пакетот вклучува : 2x нерѓосувачки челик канализација четка.

R

Слични производи