.

.

Вие сте Како Навистина Прилично Голем Неонски Знак - Премиум Квалитет 28 Инчи Розова LED Неонски Знак од страна на Античките Неонски - Неонски Знаци за Спалната соба Ѕ?

Вие сте Како Навистина Прилично Голем Неонски Знак - Премиум Квалитет 28 Инчи Розова LED Неонски Знак од страна

DEN 2664.00
Количината на стоката

Шарени и Светли Неонски Знак : Роди од желбата за подобар амбиент, Антички Неонски Вие сте Како Навистина Прилично розова LED неонски знак зајакнува позитивност и е голем модерен спалната соба или бар оркестарот опција.Можете исто така да подарок оваа прекрасна LED неонски знак на вашите пријатели или семејството. 5 Минута Инсталација : Антички Неонски е неонски знак доаѓа со пред-drilled дупки и детални инструкции, така што ќе можете брзо и лесно да се качи на секој ѕид со минимален напор, што го прави совршен неонски знак за ѕид оркестарот.Безбедно и Издржливи Неонски Знаци : Нашата неонски знаци се изработени од еко-пријателски, долготрајни LED светла кои користат минимално енергија, па можете да се чувствуваат добро за вашата енергија стапало, додека зачувување на вашите сметки.Неонски Знак дека се Вклопува во Секоја Соба : Во Древните Неонски, ние внимателно занает нашите LED неонски знак да се 27.5 x 11,8 x 2 инчи со дискретна јасно жици.Така, нашите неонски светлина не внимавате на место со јасни акрилик назад, дека добро се вклопува со било собата или на ѕидот околу вашата куќа или бар.Задоволство Загарантирана со Нашите Неонски Знак : ќе го добие, тоа е тешко да се знае кого да му верувате.Ние сме убедени ќе ви се допаднат нашите Неонски Знаци.Значи, Античките Неонски нуди бесплатна се враќа и не-прашања, побара парите назад гаранција за вашата најголема сатисфакција.

R

Слични производи