.

.

ТВ Кутија Случај со Далечински Случај Компатибилен со Apple TV 4K 5 / 4,SYMOTOP Шок Доказ ТВ Кутија со Капак и Siri Далечински Заштитна Силиконска Маска Компатибилен со Apple TV 4K 4

ТВ Кутија Случај со Далечински Случај Компатибилен со Apple TV 4K 5 / 4,SYMOTOP Шок Доказ ТВ Кутија со Капак

DEN 263.76
Количината на стоката

Специјално Дизајнирани : Заштитна Силиконска Случај Покрие Совршено се вклопуваат за Apple TV 4 / 5 4 K Генерација Siri Далечинското.Максимална заштита : Antiskid, Анти-прашина, Shockproof,перат.Целосен Пристап : Лесна инсталација, Целосен пристап до сите порти, копчиња и функции.Материјал : Трајни и меки силиконски,додава голема потпора и пад заштита.Пакет се вклучени : 1x ТВ кутија Силикони случај и 1 x Силикони Siri Далечински случај капак (ТВ и Siri Далечински не е вклучен).SYMOTOP Заштитни Случај Компатибилен со Apple TV 4 K 5-то и 4-та Генерација Siri Далечински Контролер САМО.Не се вклопуваат 2 3 генерации далечински управувач.Пакет се вклучени : 1 x SYMOTOP силикони ТВ Кутија Заштитни случај ( ТВ Кутија не е вклучена ) 1 x SYMOTOP силикони Siri Далечински Заштитни случај (Siri Далечински не е вклучена ) Целосна Покриеност На cutouts одлично се вклопуваат и да се обезбеди дека сите копчиња може да биде нормално се користи, и обезбедува одлична заштита за секој рабови и агли на далечинскиот управувач.

R

Слични производи