.

.

ФИФА 17 Делукс Издание - PlayStation 4

ФИФА 17 Делукс Издание - PlayStation 4

DEN 181.20
Количината на стоката

Патување : За прв пат досега во ФИФА, во живо вашиот приказна на и надвор од теренот како Премиер Лигата следната зголемувањето на ѕвезда, Алекс Ловец.Влезете во Крајна Тим секоја недела секој вторник за 10 последователни недели за да се добие таа недела Сите на Pro Пакет.СМРЗНАТИНИ ИГРА МОТОР ТЕХНОЛОГИЈА, ПАТУВАЊЕ И FUT ШАМПИОНИТЕ СЕ ДОСТАПНИ НА XBOX ЕДЕН, PLAYSTATION 4 И PC ПЛАТФОРМА ВЕРЗИИ САМО.Физичка Игра Санација : трансформација на начинот на играчи физички комуницирате во сите области на теренот.Напојува со Смрзнатини : Еден од индустријата водечките игра мотори, Смрзнатини обезбедува веродостојни, вистинити-да-живот акција, потребни се играчи на нови фудбалски светови, и се воведува фанови да ликови полна со длабочина и емоции во ФИФА 17.Овој скок во верност отклучува возбудливи нови можности за раскажување приказни и доставување на ангажирање на искуства за секој играч.

R

Слични производи