.

.

R2 Чаша Носителот Телефон Планината - Компатибилен со Сите Модели на iPhone, Samsung, Google, Motorola, Nokia, LG, Sony, Lenovo, Huawei и Повеќе!

R2 Чаша Носителот Телефон Планината - Компатибилен со Сите Модели на iPhone, Samsung, Google, Motorola, Nokia,

DEN 359.76
Количината на стоката

ДОВЕРБА!Бидејќи нашиот универзален мобилен телефон планината се цврсти, трајни и сигурни, тоа нема да се олабави своите контрола на вашиот уред или да ја изгуби својата вклопуваат во вашата чаша носителот, што значи дека може да смета на вашиот уред да биде и онаму каде што е потребно додека возите вашиот автомобил.Загарантирана!.ФУНКЦИОНАЛНА!На прилагодливи база на нашиот телефон планината значи дека ќе собере голем број на купот на носителите од камиони за автомобили на голф коли да чамци на имот, итн, што значи дека може да се hands-free со вашиот уред каде и да одите!.НАДМИНА ОЧЕКУВАЊАТА!Нашите лесна еден клик ослободување технологија значи дека вашиот уред не се заглавени во лулка како и во другите модели.Ова е одлично бидејќи тоа значи кавга-бесплатно користење на вашиот уред во движење.СУПЕРИОРЕН ДИЗАЈН!Бидејќи на супер флексибилни стожерот топката goose вратот карактеристика на нашиот телефон планината, таа лесно се прилагодува на вашиот екран за да одговара на вашите потреби и тоа нема да се добие на начин на стап смени.Стожерот топката функција, исто така, outlasts клипот-во дизајн на други модели.ВОЗБУДЛИВО!Бидејќи тоа е толку сигурен и лесен за користење, тоа ќе го направи вашиот hands-free возачко искуство РАДОСТ додека се случува за вашиот презафатен ден!Тоа ќе стане еден од вашите омилени автомобилски додатоци!Слушање музика, гледање на вашиот навигација GPS мапата, и да зборувате на телефон додека сите останување безбедно!.Прашања и одговори - R2 Чаша Носителот Телефон Mount Q : Со толку многу мобилен телефон месеци таму зошто луѓето избираат твое?A : Други месеци прикачите на вашиот табла или на вашиот воздух пропустливи да се оштети вашето возило - и вашиот уред ако тоа паѓа надвор од цртичка планината или добива премногу топла/ладна од воздухот се пропустливи.Нашите преносни носител е најдобра опција како тоа се вклопува удобно во вашата чаша носителот, избегнување на штета и што го прави лесно да се движи околу различни cupholders или возила.П : Дали има инструкции?A : Да!Во кутијата е настава страница со слики за брза инсталација за да се добие на патот во ниеден момент!П : Дали доаѓаат со гаранција?A : ДА!Ризикувате ништо.Наше е поддржан од 1-година, 100% пари гаранција за враќање на!П : Како да твое одговара на повеќето паметни телефони?A : лулка е прилагодлив за да ги собере сите паметен телефон големини.Сите во семејството може да го користите!П : Може ли да задолжен мојот телефон додека јас сум возење?A : ДА!Постои отворање за да се овозможи вашиот полнење кабел.Најсигурни, user-friendly, добро-изградена, мора да се има планината е тука!Земи твое денес и се чувствуваат слобода на вашиот нов возачко искуство!Цел Сега!.

R

Слични производи