.

.

Алуминиум Големи Heatsink 4.72 x 2.72 x 1.06 инчен /120 x 69 x 27 mm Топлина Мијалник Ладење Црна Оксид Радијатор 22 Перка за Компјутер LED Моќ

Алуминиум Големи Heatsink 4.72 x 2.72 x 1.06 инчен /120 x 69 x 27 mm Топлина Мијалник Ладење Црна Оксид Радијатор

DEN 311.76
Количината на стоката

Име На Производ : Heatsink Ладење Перка; Материјал : Алуминиум.Перка :22 компјутери ; Боја : Црна оксидација.Големина : 120 x 69 x 27mm/ 4.72""(L) x 2.72""(W) x 1.06""(H).Широко се користи за компјутер, Моќ Транзистори, FET, IC, Моќност Засилувач, Регулатор на Напон, MOSFET, SCR итн.Ако ви треба други спецификации,ве молиме контактирајте со продавачот на овој производ модел, како е можно поскоро.Карактеристики : Чист алуминиум топлина мијалник, која е погодна за електронски, компјутер, електрични објекти, играат ефект на ладење.Висок квалитет на алуминиум, мала тежина и висока термичка ефикасност.Цела калапи, прекрасен изглед, роман и lightweight Specification : Име : Алуминиум топлина мијалник модул топлински зрачење црна oxide Material : Aluminium Color : Black Size : 120 x 69 x 27mm/4.72""(L) x 2.72""(W) x 1.06""(H)Плоча дебелина : 27mm Tooth парче дебелина : 1mm Tooth проред : 2.5 mm Tooth парче кол : 22 Package вклучува : 1 x Црни Алуминиумски топлина мијалник module Note : 1.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење.".

R

Слични производи