.

.

Генерално Гроздобер Washi Лента-2Rolls англиски јазик и Писмо во Стилот Маскирање Декоративна Лента за Куршум Запишување на Пакетот за Завиткување Бележник Дневник Дек

Генерално Гроздобер Washi Лента-2Rolls англиски јазик и Писмо во Стилот Маскирање Декоративна Лента за Куршум

DEN 215.76
Количината на стоката

Димензии : Ширина -20 CM/7.87", 5 M/16.4' Должина. 2 Ролни.Самолепливи,Лесен за употреба.Материјал : Направен од премиум washi хартија, лесно да лупам надвор и да се отстранува без никакви остатоци.Дизајн : Симпатична гроздобер шема, јасно се печати и живописни графика, одличен за scrapbooking и декорација.Примена : красат кармин, завиткување подароци, календар, - карта во донесувањето одлуки, дневник книга, фото албум, DIY занает, распоред, вазни, парфем шише, рачно изработени картички, поштенски пликови, кутии & пакети, превозот кутии, подарок завиткување, подарок ознаки, дневник, scrapbooks, ѓубре списанија, лаптоп, bujo, фото албуми, мало пакување, училишни проекти, и нешто што сакате.Задоволство Гаранција : Нашата washi хартиена трака поддршка за враќање на пари или услуга за замена.Ако не сте задоволни со овие налепници или било какви прашања со нив, ве молиме контактирајте со нас слободно.Гроздобер Washi Лента-2 Rolls англиски јазик и писмо во Стилот Маскирање Декоративна Лента за Куршум Запишување на Пакетот за Завиткување Бележник Дневник Декорација,Ретро 20 CM Ширина.

R

Слични производи