.

.

Mardingtop Пакет Предмети: 28L+75L Molle Тактички Ранец Каки

Mardingtop Пакет Предмети: 28L+75L Molle Тактички Ранец Каки

DEN 3366.96
Количината на стоката

Полиестер обвивка.Патент затворање.МАТЕРИЈАЛ - 28 Литри, 10.2"x6.3"x21.7", 2.12 lbs.Оваа воена ранец е направен од 600 D отпорен на Вода Полиестер.YKK Патент. 180 ДЕНА ОГРАНИЧЕНА ГАРАНЦИЈА!.ХИДРАТАЦИЈА ОДДЕЛ - Овој напад пакет со хидратација на преградата и може да се одржи 2.5 Литарски мочниот меур, на цевка се храни преку врвот на торба во близина земи се справи.MOLLE WEBBING - Ова rucksack може да висат на мали предмети, или за приложување на дополнителни пошта или опрема како 3 ден за борба против molle ранец.Ранец, исто така, има 4 webbing одоздола за да прикачите bedroll, шатор или нешто друго.Страна џеб одговара на шише за вода или чадор.МАТЕРИЈАЛ - 75 Литри.Оваа воена ранец е направен од 600 D отпорен на Вода Полиестер.YKK Патент.ХИДРАТАЦИЈА ОДДЕЛ - Овој напад пакет со хидратација на преградата и може да се одржи на 5 Литар мочниот меур , на цевка се храни преку врвот страна од кесата во близина земи се справи.Mardingtop Пакет Предмети : 28 L+75 L Molle Тактички Ранец Каки.

R

Слични производи