.

.

Scurtain Деца Деца Влечки Чорапи Вештачки Волнени Влечки за Момчиња Девојчиња Бебето со Не се Лизга Гумени Единствена

Scurtain Деца Деца Влечки Чорапи Вештачки Волнени Влечки за Момчиња Девојчиња Бебето со Не се Лизга Гумени Единствена

DEN 239.76
Количината на стоката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Горниот : 100% мека горниот дел на sherpa со висок stretchability задржи дете нозе топло и удобност сите зима.Outsole : гумени outsole на девојки и момчиња влечки е дизајниран со влечење со не се лизга текстура на outsoles им овозможи на децата да трчаат наоколу без да се грижите за лизгање.Insole : Меки кадифени завиткани insole и поставата понуда дете на 360-степен на удобност и топло одговара.Лизга-дизајн на : Лизга-на затворање со растеглив јака им овозможува на Мама и Тато за брзо и лесно и исклучување и да се спречи паѓање на off.Начин на живот Повод : Овој деца пантофли е совршен за внатрешна и надворешна носи, како што се соби, детски градинки, паркови, шопинг центри, кампување итн.

R

Слични производи