.

.

MyVolts 9V во автомобил Адаптер за Напојување Замена за Venturer PVS1810 DVD Плеер

MyVolts 9V во автомобил Адаптер за Напојување Замена за Venturer PVS1810 DVD Плеер

DEN 299.76
Количината на стоката

Оваа my Volts 9 V висок квалитет во автомобил моќ адаптерот е компатибилен со Venturer PVS1810 DVD плеер.Пакетот Вклучува : - 9 V во автомобил напојување,.Погоден за 12 V или 24 V возила - автомобили, campervans, и каравани.Гаранција - 1 година од датумот на купување.Оваа my Volts 9 V висок квалитет во автомобил моќ адаптерот е компатибилен со Venturer PVS1810 DVD плеер.

R

Слични производи