.

.

Xinmier Риба Резервоарот Мини Аквариум Риба Резервоарот со LED Светилка Светлина Риба Бори Цилиндар Само Чистење Мали Риби Резервоарот Акрилик Маса Аквариум Кутија Де?

Xinmier Риба Резервоарот Мини Аквариум Риба Резервоарот со LED Светилка Светлина Риба Бори Цилиндар Само Чистење

DEN 2664.96
Количината на стоката

Мала риба резервоарот, кој може да се одржи многу мали риби, микро растенија, многу убаво декорација.Додадете забава на живот : Со оваа мала риба резервоарот, можете да уживате во забавата на риба земјоделство и направете ја вашата шарени живот.Моден дизајн : креативни круг мали риби резервоарот.Тоа може да се одгледуваат на мали украсни риби и водни растенија.Високо-квалитетни материјали : направен од високо-квалитет, таписерии и убава.Оваа риба резервоарот е добар избор како подарок.

R

Слични производи