.

.

SUNIYUILD 20 Парчиња Топката Пумпа Игла Поставите Inflator Игла Комплет Игли Млазницата Адаптер Inflator Колекции за Воздух Рамка Пумпа Игла Адаптер Велосипеди Гуми Спорт Топк?

SUNIYUILD 20 Парчиња Топката Пумпа Игла Поставите Inflator Игла Комплет Игли Млазницата Адаптер Inflator Колекции

DEN 95.76
Количината на стоката

Побогати топката пумпа игла во собата : пакет ви нуди 20 додатоци, вклучува 4 парче на метал топката игла, 4 парчиња од пластични млазници со метални конец ,4 парче на метал адаптер (Американски тип на француски тип) и 8x француски тип Вентил Капи, погоден за електричен или рачен воздушна пумпа.Материјал големина : метал топката пумпа игла е прибл. 38 mm во должина, 7 милиметри во надворешниот дијаметар, 4 mm во внатрешноста дијаметар; метални игли адаптерот е прибл. 1.7 x 0.9 x 0.7 cm; големината на пластичните млазници со метални тема : 7mm во надворешен дијаметар.Широк спектар на употреба : може да се применува оваа група на игли со пумпа за да се надува гумени играчки, игралишта, кошарка, фитнес топки, спортска опрема, велосипеди гуми, итн.Лесно за чување : Овие inflator игла алатки се во општа големината и дизајнот, кој не заземаат премногу простор и се добри додатоци за компресори, електрични пумпи воздух и речиси секоја страна пумпи.Тоа сигурно ќе донесе повеќе удобноста на вашиот живот.Квалитет на материјалот : во овој inflator колекции за воздух рамка пумпа игла адаптерот е направен на квалитетот метал и пластика, силни и издржливи, не е лесно да се скрши, ќе ви овозможи да ги користите за долго време.SUNIYUILD Велосипед Вентил Адаптер Топката Пумпа Игла Млазницата Комплет Квалитет и економски гуми inflator воздушна пумпа додатоци, кој се користи со воздух пумпа, рака пумпа, топката пумпа, велосипед пумпа за гуми за велосипеди, мотоцикли автомобил гуми, пливање прстени, сите видови на спорт топката, јога топката, плажа топката и други гумени играчки, итн.Широк спектар на употреба : Велосипед вентил адаптери за велосипед, автомобил, мотоцикл гуми; Спорт топката игла за сите видови на спорт топки како што е кошарка, фудбал, одбојка; Црна воздух млазници за вежбање топката, балон и други гумени играчки; Presta вентил капи за планински велосипеди, патот велосипеди, и fixie велосипеди со presta вентил цевки.Општи дизајн : Овие inflator игла алатки се во општа големина и дизајн, добар додатоци за компресори, електрични пумпи воздух и речиси секоја страна пумпи.Карактеристики : Материјал : метал, алуминиум и пластика Количина : 20 парчиња Пакетот вклучува : 4 x Метал топката игла (Американски нишка) 4 x Пластични млазници со метални тема 4 x Метал адаптер (Американски тип на француски тип) 8 x вентил капа Забелешка : ве Молиме чувајте ги овие топката пумпа игла постави подалеку од дофат на деца под 3 години, така што вашите миленици.

R

Слични производи