.

.

ЏОНАТАН Y JYL6606A-SET2 Xia 21 Керамички,Железо Класичен Модерната LED Табела Светилка Сина Сет од 2 Спалната соба Дневна Соба Канцеларија Колеџ Dorm Bookcase

ЏОНАТАН Y JYL6606A-SET2 Xia 21 Керамички,Железо Класичен Модерната LED Табела Светилка Сина Сет од 2 Спалната

DEN 3394.56
Количината на стоката

[КВАЛИТЕТ на ГРАДЕЖНИ] : ЏОНАТАН Y табела светилки се модерна класика, заврши со high-end детали како нашите нарачана абажур, лесно 1-начин прекинувач и елегантен, мека бела LED диода.Дизајниран за да ја осветлат вашиот дом со топла светлина, оваа светилка прави стилски прилог на било дневна соба, трпезарија, спална соба, влез или канцеларија.Ние сме вклучени LED светилки кои користат 90% помалку енергија од incandescents - и нашиот светилки одговара стандардни светилки премногу!Нашите осветлување е ETL Наведени и ги исполнува 120-volt УЛ стандарди за безбедност и квалитет. [ЕНЕРГИЈА LED ЛАМПИ ВКЛУЧЕНИ] : Компатибилни со Philips Боја и Алекса smart места (се продава одделно), нашите вклучени LED светилки се обезбеди мека, треперење бесплатно осветлување.Направена со користење на најнова технологија, ЏОНАТАН Y LED светилки имаат животен век од 25, 000 часа.Што значи ова?Под нормална, LED светилки кои се осветлени 6-8 часа на ден може да траат до десет години.Дури и под тешки употреба, нашиот здрав LED светилки се уште ќе трае повеќе години.Нашите високо-квалитетни LED светилки се заштеда на енергија надградба над стандард блескаво светилки. [ЗАДОВОЛСТВО ] : Секој ЏОНАТАН Y дизајн е создаден со бескомпромисен внимание на детали, со користење само на највисоко квалитетни компоненти.Ние гордо стоиме зад сите наши производи - ако сте незадоволни со вашата нарачка, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за целосно враќање на средствата.Со седиште во Soho), New York, дизајнер Џонатан и неговиот талентиран тим на професионалци се создаде прифатлива дома декор со high-end дизајнер стил.Безвременски Chinoiseries убаво се вклопува во Холивуд Regency, Традиционална Куќа или Maximalist ентериери.Квалитетот допира вклучуваат hardback ткаенина сенка и елегантен свила-завиткани кабелот.Нашиот модерен преземе Chinoiseries карактеристики сини и бели порцелански со сите-во текот флорални шема.Две светилки ќе се направи совршен пар за една спална соба, дневна соба, или влез конзола.Тоа е класичен вазна форма за традиционален изглед, и злато фитинзи за да ги задоволи вашиот внатрешен Maximalist.На свила-завиткани мозок е зголемување на резолуцијата на допир.Вклучува енергија LED сијалица.

R

Слични производи