.

.

Дијагностички Конектор Кабел, Лесни ABS OBD2 Кабел Против Стареење Отпорни на Абење за Автомобил Замена за E36 E39 Х5 Z3 X1

Дијагностички Конектор Кабел, Лесни ABS OBD2 Кабел Против Стареење Отпорни на Абење за Автомобил Замена за E36

DEN 266.16
Количината на стоката

Лесен за Инсталација : едноставен за инсталација, без модификација е потребно, лесен за користење, заштедите вашето време и енергија.Високо Квалитетен Материјал : Автомобил дијагностички кабел е направен од висок квалитет на АБС материјал, лесни, носат отпорни, анти стареење, цврсти и издржливи.Функција : Data link адаптер кабел, специјално користи за поврзување на вашиот OBD2 скенер и вашето возило.Оригиналната Стандард : Според оригиналната стандард, професионална изработка, стабилни перформанси и висока сигурност.Fitment : Дијагностички конектор кабел може да се користи за да се конвертира 16 Pin интерфејс за 20 Pin, замена за E36 E39 Х5 Z3 X1. Функција : 1. Fitment : Дијагностички конектор кабел може да се користи за да се конвертира 16 Pin интерфејс за 20 Pin, замена за E36 E39 Х5 Z3 X1.2. Високо Квалитетен Материјал : Автомобил дијагностички кабел е направен од висок квалитет на АБС материјал, лесни, носат отпорни, анти стареење, цврсти и издржливи.3. Оригиналната Стандард : Според оригиналната стандард, професионална изработка, стабилни перформанси и висока сигурност.4. Функција : Data link адаптер кабел, специјално користи за поврзување на вашиот OBD2 скенер и вашето возило.5. Лесен за Инсталација : едноставен за инсталација, без модификација е потребно, лесен за користење, заштедите вашето време и енергија.Како да го Користите : Директна врска и употреба.Спецификација : Предмет Тип : Дијагностички Адаптер Cable Material : ABSFitment : Замена за E36 E39 Х5 Z3 X1 Пакет Листа : 1 x Diagnostic Адаптер Кабел.

R

Слични производи