.

.

Компатибилен со Apple Види Бендови 42mm 44mm 45mm, Мека Ткаенина iWatch Бендови Жени Мажи Платно со Вистинска Кожа Поставата и Snap Копчето Ремени за Apple Види Серија 7/6/5/4/3/2/1/SE,Вин?

Компатибилен со Apple Види Бендови 42mm 44mm 45mm, Мека Ткаенина iWatch Бендови Жени Мажи Платно со Вистинска

DEN 431.76
Количината на стоката

Вистинска Кожа Надеж : Овие Apple Види ткаенина бендови се изработени од ткаени платно материјал, усвојува мека вистински велур кожа како поставата и затворач прстен, меки, лесни и перат.Компатибилни Модели : Adepoy i Watch ткаенина Бендови се совршени за сите Apple Види верзии, вклучувајќи Серија 7/ 6/ 5/ 4/ 3 /2 /1 /SE.Бесплатни големина одговара за сите зглобовите од 6.2 инчен да 8.9 инчи.Лесно Брзо Копче : Овие Apple види крпа бендови се специјално дизајнирана со лесен snap копчето и безбедност прстен, погодност да се стави на.Прекрасни & Модерен : Пристоен изглед и мулти-бои се направи вашиот Apple Види одговара за dressy или вообичаените прилики и ќе се постигне повеќе комплименти.Тоа е, исто така, најдобриот подарок за семејството и пријателите.Купи со Доверба : Adepoy Apple Види бендови обезбедуваат 1 година бесплатен замена или целосна наплата, со било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и ние ќе се реши за вас во рок од 24 часа.Класичен Бои.Украсете го Вашиот Apple се Види и тогаш се совпаѓаат со вашиот костим за да направи да се фокусна точка на секоја прилика. Материјал на apple види бендови : Ткаени & Кожа. На начин на тока : Лесно предвремените на копче. Прилагодлива големина : Слободен големина за 6.2 инчен да 8.9 инчи. Стил на дизајнирани : Модерна & Едноставност & Повик. Во Боја : Леопард/Решетки Црна/ Виножито/ Зелена/ Вино/ Сива/ Лаванда.

R

Слични производи