.

.

Ufaitheart Стандардна Големина 72 x 72 Туш Завеса Геометриски, Тешки, Водоотпорен Материјал Туш Завеса Set - Такса Куки/Прстени, Црно-Бело

Ufaitheart Стандардна Големина 72 x 72 Туш Завеса Геометриски, Тешки, Водоотпорен Материјал Туш Завеса Set -

DEN 239.76
Количината на стоката

Полиестер.Големина : 72-Инчен од 72-Инчен (180cm од 180cm). 12 rustproof метал grommets & 12 премиум "Ц" тип на пластични туш завеса куки.Направени од 160 GSM задебелена и тешки-должност полиестер ткаенини, машина перат и брз сува, лесен за чистење и нега.Пондериран полите на дното од туш завеса, да ги задржи совршен drape и се избегнува дува, ви обезбеди со cozily туш.Одлични перформанси водоотпорен, тоа е дозволено вода да планирам исклучување лесно да и се спротивстави на жива вода, се задржи вашата бања чист и свеж.Не лагер е потребно.Пакувањето Вклучува : 1 туш завеса и 1 постави туш завеса кука.НАПОМЕНА : туш завеса род не е вклучен, Корисниците треба да се подготват род одделно.Стилски и елегантен геометриски дизајн додава впечатлив изглед на вашиот тоалет.И овој стил туш завеса е погодна за секој бања & домашна декорација.

R

Слични производи