.

.

XIAOMINDIAN PLA Филамент 1.75 mm Пластика за 3D Печатач 1kg/Тркалаат Уредни Гајтанот Не Метежот Печати Непречено Материјал за Печатење Печатач Делови (Боја : Кафена)

XIAOMINDIAN PLA Филамент 1.75 mm Пластика за 3D Печатач 1kg/Тркалаат Уредни Гајтанот Не Метежот Печати Непречено

DEN 2287.20
Количината на стоката

Материјал : PLA.Филамент дијаметар : 1.75. Препорачуваме печатење на температура : 190-230 C. Препорачуваме брзината на печатење : 40-90mm/s.Густина : 1.25±0.05 g/cm⊃3;.Материјал : PLAForm : 3d печатач PLA filament Diameter : 1.75 mm Color : Multicolor N.W : 1.00 KGG.W : 1.35 KGFor : 3 D Printer Please се чувствуваат слободни да не контактирате ако никакви проблеми, нашата служба за корисници тим ќе одговори на вас во прв пат.

R

Слични производи