.

.

Babygoal Еластичен Унисекс Пелена Промена Табела Листови за Бебето, Девојки и Момчиња,92% Полиестер+8% Spandex Мека и Светлина-Одговара Промена Влошки и Лулка Душек 32 X 16 2TNT08-?

Babygoal Еластичен Унисекс Пелена Промена Табела Листови за Бебето, Девојки и Момчиња,92% Полиестер+8% Spandex

DEN 345.36
Количината на стоката

Премиум Квалитет и Симпатична Дизајни : Babygoal еластичен менување на подлога покрива се од висок квалитет и симпатична дизајни за бебе момчиња и девојки кои лесно ќе одговара на темата на вашето дете соба!Вашето бебе ќе биде живеат во мода со babygoal еластичен менување на подлога покрива.Издржливи & Удобно : Овие маски се може да биде целосно машина перат и ќе се суши побрзо од машината за перење.Нашите листови се направени со 92% Полиестер+8% Spandex која е супер меки и удобни за вашите малечки.Мултифункционален Употреба : Овие опфаќа обично се користи за Стандардни Промена Влошки/Bassinet Душек.Димензиите на нашата листови се 16x 32x 6 инчи, кои се дизајнирани да се вклопи во поголемиот дел од промена влошки.Тие се многу силна и безбедна еластична, па нема да мора да се грижите за вашето бебе принудувајќи лист исклучување повторно!.Безбедност : Тие се целосно бесплатни dioxins, натриум polyacrylate и други хемикалии, или содржи BPA, Phthalate, Латекс или Олово, како и.Задоволството на клиентите Гарантира : задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.Babygoal обезбеди 100% пари гаранција за враќање или нова замена за една година ако се чувствувате незадоволни со овие менување на подлога покрива.Димензиите на нашите маски се 32x16x6 инчи , кој ќе Одговара на Промена Влошки и Лулка Душек,Одговара најмногу на промена на влошки.Еластичен останува погодна на лулка душек, а да не се тесни.

R

Слични производи