.

.

Завртка Возачот Одбор Дрвени Играчки Сензорни Вистински Алатки за Основни Вештини Образовни Сензорни Учење Играчки за 3 4 5-годишни Деца и Години

Завртка Возачот Одбор Дрвени Играчки Сензорни Вистински Алатки за Основни Вештини Образовни Сензорни Учење Играчки

DEN 556.08
Количината на стоката

Прекрасен подарок за родендени, Божиќ, празници, или други фестивали.Дрвени образовни учење играчка е совршен за години и децата на предучилишна возраст возраст над 3 години.На дрвени сензорни вистински алатки е направен од дрво, еколошки материјали, цврсти, мазна.Ова е една прекрасна алатка за учење години.За практикување рака-око координација и фини моторни вештини.Оваа материјали за учење играчки е одличен начин за деца да се практикуваат со вистински tools додека работел на умешност.На завртката возачот одбор играчки вклучува 5 Завртки, 1 Шрафцигер, 1 Штица, 1 Хексадецимален Главата Rotator.На дрвени основни вештини играчки се алатки кои обично треба да го користите, така што децата можат да научат рацете на вештини однапред.Многу удобен за носење.Опис : Во прилог на наставата преку игри, завртка возачот одбор играчки помага за развивање на фината моторика вештини, истражуваат алатки, форми и да научат како да ги користат правилно.Вашето дете можете безбедно да се игра оваа играчка, со истовремено подобрување на нивното признавање способност и сензорни активности.Answer : ___________________________ Note : 1.Поради различна осветленост и прилагодувања за екранот, производот боја може да биде малку поинаков од сликата.2.Поради различни рачни мерни методи, ве молиме оставете мала големина разлики.Ако имате било какви прашања, само се чувствуваат слободни да контакт.Сите прашања ќе бидат решени во рок од 24 часа.Пакет Including5 * Screwsn1 * Screwdrivern1 * Plankn1 * Хексадецимален Главата Rotator.

R

Слични производи