.

.

Milani Веѓата Поправи Комплет, Медиум

Milani Веѓата Поправи Комплет, Медиум

DEN 479.76
Количината на стоката

Прави обликувањето на веѓите лесно.Три групи на прав и три веѓата tools.За истакнување и обликувањето на веѓите.Оваа high-end, со висок квалитет, но прифатлива milani веѓата поправи веѓата обликувањето комплет медиум е дизајниран да направи да изгледате и да се чувствувате убаво.Milani започна во 2002 година, е семејна сопственост и управувани и користи квалитет формули за нивните производи.Milani е мотото е "бои со импакт' и да се работи за да се обезбеди бои без граници и бренд што се држи чекор со трендовите.

R

Слични производи