.

.

iFace x Sanrio Првата Класа со цел за iPhone 11 – Симпатична Shockproof Двоен Слој [Тешко Школка + Браник] Случај [Капка Тестирани] - Hello Kitty и Пријатели (Токио)

iFace x Sanrio Првата Класа со цел за iPhone 11 – Симпатична Shockproof Двоен Слој [Тешко Школка + Браник] Случај

DEN 479.76
Количината на стоката

КАПКА ЗАШТИТА : Воена одделение падне заштита за вашиот i Phone 11 во една убава, стилски пакет.ДОДАДЕТЕ ВРВКА : Карактеристики на агол јамка за прикачување ремени, lanyards, мобилен телефон шарм, и други додатоци.ACCESSORIZE ТОА : Тешко, сјајни PC надворешната школка обезбедува совршена површина за пристапување прстен носителот, потпирач, или картичка за паричникот. 360° ЗАШТИТА : Изграден со покрена усна за да се заштити двата екран во предниот и камерата во задниот од паѓање и гребење.КОМПАТИБИЛНОСТ : За i Phone 11 (6.1") Само - ќе не одговара i Phone 11 Про (5.8") или 11 Про Макс (6.5").Огледало како блесок што секој боја поп.Елегантни криви нагласи дека се чувствува одлично да се одржи и нуди дополнителна заштитна зголемување на аглите (каде што вашиот уред треба најмногу!).Ниска рефус, високата мода : Трајни, мулти слој капка заштита во едноставен, елегантен еден-парче дизајн.Повеќе боја избори од било кој друг бренд за оние кои сакаат да се издвоите од толпата.

R

Слични производи