.

.

GNKJY Мрежа Везови Чипка Намали DIY рачно изработени Облека Везана Шиење Додатоци Кукла DecorationThin Селски Декорација Едноставност Фан Ролни Празник Материјали Производ?

GNKJY Мрежа Везови Чипка Намали DIY рачно изработени Облека Везана Шиење Додатоци Кукла DecorationThin Селски

DEN 678.00
Количината на стоката

Мекото чипка е направен од високо-квалитет полиестер и најлон, 100% памук, мека на допир и кожа-пријателски.Едноставна DIY занает-едноставен и лесен за користење, може слободно да се скроени според разни потреби.Многу погодна за scrapbooking, букети, подарок пакување, свадби, забави, родендени, облека и јаки и друга страна-пораби занаети, лак одлуки, гарланд и гарланд одлуки, подарок кошеви, по скали, врати, тремови, windows, идеален декорација, итн., Само применуваат.На кој начин сакате да ги исполни вашите различни лични потреби.Исклучителен дизајн : Нашата чипка панделки се внимателно стокмено и издлабени надвор за да додадете ретро атмосфера, со што овие чипка панделки изгледаат слатко и може да бидат заменети со вашата облека, погодни за декорација на вашиот дом или како исклучителен подарок хартија за завиткување.Лесен за користење : Ако сакате да го декорирате со капчиња чипка, може да се намали на соодветна должина, или натпреварот со други украси за да одговараат на вашите предмети.Тие се исто така се идеални за шиење, quilting или поправка, свадба или секојдневна употреба, со што пријатно DIY искуство.Издржливи и обновливи материјал : Овие ретро шиење shoelaces се направени од високо квалитетни материјали, со јасни обрасци, не е лесно да исчезнат, издржливи, можат да ја придружува вас за долго време, и може да се користи постојано.Материјал : mesh+Polyester Color : Светло жолта, светло кафена, итн.Longth : 3 metets Width : 18-25cm Conversion : 1meter=0.91 двор.1 инч = 2.54 см. 1cm= 0.393 inch Usage : свадба декорација,Здолниште, јака, полите, кеси, DIY облека, декорација, итн.

R

Слични производи