.

.

TSUKIHOSHI 2510 Racer Рака-Затворање Машина-Перат Бебе Патики Чевли со Широк Пети Кутија и се Лизга-Отпорни, Не-Означување Outsole - за Доенчиња и мали Години, Возраст 0-4

TSUKIHOSHI 2510 Racer Рака-Затворање Машина-Перат Бебе Патики Чевли со Широк Пети Кутија и се Лизга-Отпорни,

DEN 960.00
Количината на стоката

Машина Перат – Машина за миење ЛАДНО; да се отстрани insole и се исуши (БЕЗ фен за употреба).Лесно On и Off – Удобен еден-на рака "кука и јамка" затворање со еластична faux-laces нуди едноставен, сит се вклопуваат единствена.Боса Удобност – Екстра широк пети кутија овозможува природен splaying на прсти за подобра рамнотежа, комфор, и нога здравје.Ултра-лесни outsole – Флексибилни, абразија-отпорни, шок-апсорбирање, се лизга-отпорни, не-означување ЕВА/TPR outsole обезбедува лесна контрола и удобност за вашето дете нога.Pedorthist Пријателски – Со својот пренослив insole, долго шалтери, и детето-специфични модели, Tsukihoshi стана омилен за Pedorthists бараат да се направат промени за да се приспособат на кориснички orthotics и/или AFOs.Insole – Исполнет со природен екстракт од Зелен Чај (без хемикалии).Пета Стабилизатор – Долго пета контра обезбедува стабилност.Лак за Поддршка на – Број на минатата и insole обезбеди соодветна лак поддршка за одгледување на деца.Дише, латекс-слободен текстилни поставата и cushioned нога кревет задржи нога кул и удобно.

R

Слични производи