.

.

Ѕидот Монтирани Крпа Бар Злато Бранеа Крпа Бар Железнички, Тоалетна Хартија Носителот, Крпа Багажник, Кука Сапун Сад Тоалет Четка Бања Прибор Хардвер Поставете Крп

Ѕидот Монтирани Крпа Бар Злато Бранеа Крпа Бар Железнички, Тоалетна Хартија Носителот, Крпа Багажник, Кука Сапун

DEN 1045.92
Количината на стоката

ЕЛЕГАНТНИ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер.Полица крпа железнички е здрав со доволно простор за целото семејство.Овој ѕид монтирани крпа решетката е скриен завртки дизајн, не само продавница и сув вашиот крпи, но додадете модерна чувство на вашата бања.Бања Хардвер Собата-304 од не ' рѓосувачки челик материјали,злато бранеа површина -крпа рек/крпа бар/ тоалетна хартија носителот/ крпа прстен/ облека кука/ тоалет четка/Сапун јадење-монтажа додатоци complete Package се Вклучени : 1 x Крпа Racks Features : Тоа им помага да се зачува простор и намалување на нередот во вашиот дом.Виси твоите крпи и измијте облека со оваа елегантна еден бар крпа железница.Вшмукување чаша дизајн, едноставно се држи во текот на мазна површина на стакло или плочки.Стилски дизајн надополнува својата внатрешни работи оркестарот, додека одржување на вашиот крпи корисна.Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.Совршен за Бања, Кујна, Перална, Балкон, Дневна Соба или било Каде во Дом или Хотел и Канцеларија, Каде Крпа Железнички Е Потребно.

R

Слични производи