.

.

LOVEKUSH LKBEADS Rosary Синџир Зелена Apatite Фацетирани Овална Монистра,925 Фунта Сребро, 24 к Злато Позлатен,Rosary Стил, Жица Завиткан Синџир,Синџир На Нога Големина - 4x6 мм [E1732] Кодо?

LOVEKUSH LKBEADS Rosary Синџир Зелена Apatite Фацетирани Овална Монистра,925 Фунта Сребро, 24 к Злато Позлатен,Rosary

DEN 1461.12
Количината на стоката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ROSARY СИНЏИР Зелена Apatite фацетирани овална монистра,925 фунта сребро, 24 к злато позлатен,rosary стил, Жица Завиткан Синџир,Синџир На Нога големина 4x6 мм [E1732].Скапоцен камен Големина - 4x6 mm.Yes (да).Јас го прифаќам големо или трговија на големо и наредби за секој скапоцен камен во било кој облик и големина на кои ќе добиете најдобри големопродажните цени!Оттука можете да ме контактирате со вашиот барање на големо или трговија на големо цел.Јас ќе бидам среќен да се исполни вашата нарачка.Јас секогаш користете добри пластични кутии и меур заврши за пакување како да се обезбеди и заштита на секоја ставка и да се избегне било кршење.Така, Ако би сакал да се испрати било пакет за вашите најблиски со Подарок Завиткување тогаш вие само треба да оставите белешка вашата нарачка и ќе Подарок Завиткајте ги и брод.ПРИЛАГОДУВАЊЕ : - Контактирајте не за било кој тип на прилагодување.Ние може да ви обезбеди оваа влакно во секое лежиште големина опсег од 2 mm до 18 мм.Монистра може да се фацетирани/изедначи на побарувачката.Најголемиот дел ред прифатени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ЗА : - Овој единствен скапоцен камен монистра влакно е рачно изработени од страна на нашите уметничките во нашата производна единица наоѓа во ЏАЈПУР (Розова Град на Индија).Секој peice е со висок квалитет.ЗА ВЛАКНО : - Проверка на насловот за скапоцен камен монистра детали и должината на влакно - Овој производ може да се користи за правење на високо квалитетни накит, како според вашите потреби.Се чувствуваат слободни да не контактирате за било прилагодување.МАТЕРИЈАЛ : - Полу скапоцени скапоцен камен монистра.Ова влакно е навој со низа.Да ги користите овие зрнца да се направи вашиот накит peice убава.ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ : = 30 ДЕНА 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање & БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ и DHL Experss Услуга.Во случај на било незадоволство, може да се добие целосна наплата.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.ПРИЛАГОДУВАЊЕ : - Контактирајте не за било кој тип на прилагодување.Ние може да ви обезбеди оваа влакно во секое лежиште големина опсег од 2 mm до 18 мм.Монистра може да се фацетирани/изедначи на побарувачката.Најголемиот дел ред прифатени.

R

Слични производи